ПН-ПТ: 9:00 – 18:00
СБ-НД: Вихідний
НЕМА СВІТЛА І ЗВ'ЯЗКУ? ПИШІТЬ У МЕСЕНДЖЕРИ!

ВорОта серії TREND

НАЗАД ДО ГАРАЖНИХ ВОРІТ

Сэндвич-панель толщиной 40 мм
Ворота Trend хорошо сохраняют тепло, обеспечивая комфортную температуру внутри помещения.

Оцинкованая фурнитура
Роликовые кронштейны и промежуточные петли выполнены из оцинкованной стали, что является оптимальным решением для помещений с нормальной влажностью.

Надежная герметизация
Эластичный и морозостойкий уплотнитель из EPDM обеспечивает высокую тепло- и звукоизоляцию ворот.

Дополнительная защита угловых стоек
При обильных осадках у ворот может скапливаться вода. Полимерное основание угловых стоек сводит к минимуму возможность образования коррозии в условиях высокой влажности.

Гармоничный внешний вид
Окрашенные угловые стойки и нащельник гармонично сочетаются с полотном ворот. В серийном исполнении рама ворот окрашивается в белый цвет (RAL 9016).

Замкнутий контур сталевих листів Спеціальна система з’єднання внутрішнього і лицьового сталевих листів захищає панель від розшарування, яке можливо при нагріванні панелі на сонці. Їх з’єднують внизу і вгорі в 4 шари за допомогою саморізів. Так, покупці воріт з темним кольором полотна можуть бути впевнені в довговічності вироби. Захист від защемлення пальців В панелі «Алютех» реалізували одну з головних норм європейської безпеки: виключили защемлення пальців (відповідність EN 12604). Відмінне зчеплення сталевих листів з піною Хороше зчеплення сталевих листів з піною отримали за рахунок шару адгезійного лаку (12 мкм). Тим самим конструктори повністю виключили здуття нагрітого на сонці полотна. Високі антикорозійні властивості Підвищених антикорозійних властивостей панелі вдалося досягти за рахунок шару грунтовки (14-16 мкм) і цинкового покриття (16 мкм). Довговічне покриття Зберегти полотно воріт в первісному привабливому вигляді вийшло завдяки поліуретанової фарбі з додаванням спеціальних поліамідних частинок (ПУР-ПА), які підвищують антикорозійні і захисні властивості панелі. Хороша теплоізоляція Хороша теплоізоляція. 1,0 м² ° C / Вт – коефіцієнт опору теплопередачі в воротах виробника. Такий же величиною володіє стіна з червоної цегли в 60 см.
НАЗАД ДО ГАРАЖНИХ ВОРІТ
ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ГРУПИ КОМПАНІЙ
м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, 1В
odessa@alumservis.com.ua
м. Чорноморськ, вул. Вишнева, 2м
chernomorsk@alumservis.com.ua
ВСЕ БУДЕ
УКРАЇНА!