ПН-ПТ: 9:00 – 18:00
СБ-НД: Вихідний
НЕМА СВІТЛА І ЗВ'ЯЗКУ? ПИШІТЬ У МЕСЕНДЖЕРИ!

Розсувні системи

BUTTERFLY - бюджетна поворотно-складна безрамна система балконного типу

Стулки в даній системі пересуваються по нижній і верхній алюмінієвої направляючої і складаються «книжкою» в однієї зі стін отвору. Відкривання даної системи скління може бути, як на одну, так і на дві сторони і залежить від побажання клієнта і форми скління. В одну сторону, можливо відкрити тільки 8 стулок. Для довгих систем, що вимагають більшого числа стулок, використовується відкривання на дві сторони, що дозволяє збільшити кількість стулок вдвічі.Система BUTTERFLY дозволяє склити приміщення різної форми: прямі, Г-образні, П-образні, радісно і складної форми з декількома кутами. Система витримує значні вітрові навантаження (до 150 кг / кв.м). Крім того, система BUTTERFLY стійка до корозії, так як всі її профілі виготовлені з алюмінію, а інші деталі – з нержавіючої сталі і пластика. В системі застосовуються ролики з якісними упорними підшипниками закритого типу, захищені від попадання бруду і вологи.

Максимальна висота скління становить 2300 мм. При цьому ширина стулок не повинна перевищувати 650 мм, використання більш широких може ускладнити налагодження.

Підшипники і вся роликовий каретка витримують вагу в 20 кг, що дозволяє встановлювати стулки вагою до 40 кг. На відміну від аналогічних виробів інших виробників, роликові каретки BUTTERFLY не мають пластикових деталей (крім обойми роликів, виконаних з ударостійкого полістиролу).

Несучий профіль виконаний з анодованого алюмінію завтовшки 3 мм і має сріблястий відтінок природного металу. За бажанням профіль забарвлюється порошковою фарбою згідно каталогу RAL.

За попереднім замовленням можлива поставка профілів, забарвлених «під дерево». Для фіксації в закритому положенні на розпашній стулці застосовуються замки зі зручним приводом-ланцюжком.

Крім того, особливістю системи безрамного скління BUTTERFLY є використання спеціального пристрою – тримача стулок, що фіксує розкриті на парковці стулки у відкритому положенні.

Збірка стулкових профілів зі склом проводиться шляхом склеювання їх між собою спеціальним клеєм для скла або силіконом. Більш того, якщо скло розбивається, то витягти його уламки дуже важко, часто такий фрагмент профілю легше просто видалити і викинути. Скло тримається не тільки за рахунок високої адгезії, геометрія стулкових профілів така, що застиглий клей утворює валик, який робить витяг (або випадання) скла неможливим.

Використовується тільки безпечне загартоване скло. Є профілі для використання скла різної товщини від 8 мм до 10 мм. За бажанням можливе тонування скла. Всі пластикові деталі мають сірий колір.

Варіанти руху стулок:

Переваги системи безрамного скління BUTTERFLY:
  • можливість скління балконів складної форми з перекочування стулок через кути;
  • повнота відкривання – отвір відкривається майже повністю;
  • простота мийки стулок – вони легкодоступні на парковці;
  • проста система відкривання і закривання дозволяє легко провітрювати приміщення і підтримувати оптимальний температурний баланс.
Зв'язатися з фахівцем
НАЗАД ДО БЕЗРАМНОГО СКЛІННЯ

OPTIMA - поворотно-складна безрамна система для балконів, лоджій, альтанок, веранд

  • Зручні механізми замикання. Перша поворотна стулка оснащена механізмами замикання зверху і знизу, які можуть працювати в парі або окремо – щоб уникнути відкриття стулки маленькими дітьми.
  • Тихий і плавний хід стулок досягається поєднанням правильної форми направляючих каналів всередині рамних профілів і матеріалу покриття роликів.
  • Посилена герметизація по краях отворів – між крайніми стулками і бічними рамними профілями застосований гумовий ущільнювач.

Варіанти руху стулок:

Зв'язатися з фахівцем
НАЗАД ДО БЕЗРАМНОГО СКЛІННЯ

TIARA MAX - поворотно-складна безрамна система для терас, альтанок, веранд, балконів

Ідеально підходить до дугоподібним балконам
TIARA MAX ідеально підходить під будь-яку форму балкона. Вертикальні профілі, спеціально розроблені для балконів з кутовими та округленими формами, можуть застосовуватися до різних форм балконів. Стулки легко ковзають і можуть бути повністю відкриті без будь-якої фіксованої стійки.

Противітряний замок
Необхідна деталь для всіх балконів на високих поверхах будівлі. Замок з нержавіючої сталі з досконалим механізмом «блокування вітру».

Легкість миття
Всі стулки збираються на краю в пачку, орієнтовану перпендикулярно лінії скління. Завдяки цьому стулку можливо помити з двох сторін.

Варіанти руху стулок:

Зв'язатися з фахівцем
НАЗАД ДО БЕЗРАМНОГО СКЛІННЯ

TIARA TWIN - поворотно-складна система під склопакет для балконів, альтанок, веранд і терас

У 5 разів більше ізоляції
TIARA TWIN ідеально підходить під будь-яку форму балкона. Вертикальні профілі, спеціально розроблені для балконів з кутовими та округленими формами, можуть застосовуватися до різних форм балконів. Стулки легко ковзають і можуть бути повністю відкриті без будь-якої фіксованої стійки.

Замок ESPAGOLETTE
Представляємо ще один прорив в сфері скління балконів замок espagolette. Практичний з оригінальним дизайном і більш простий у використанні, в порівнянні з ланцюговими замками. Також замок espagolette забезпечує хорошу безпеку.

Противітряний замок
Необхідна деталь для всіх балконів на високих поверхах будівлі. Замок з нержавіючої сталі з досконалим механізмом «блокування вітру».

Легкість миття
Всі стулки збираються на краю в пачку, орієнтовану перпендикулярно лінії скління. Завдяки цьому стулку можливо помити з двох сторін.

Варіанти руху стулок:

Зв'язатися з фахівцем
НАЗАД ДО БЕЗРАМНОГО СКЛІННЯ
ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ГРУПИ КОМПАНІЙ
м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, 1В
odessa@alumservis.com.ua
м. Чорноморськ, вул. Вишнева, 2м
chernomorsk@alumservis.com.ua
ВСЕ БУДЕ
УКРАЇНА!