ПН-ПТ: 9:00 – 18:00
СБ-НД: Вихідний
НЕМА СВІТЛА І ЗВ'ЯЗКУ? ПИШІТЬ У МЕСЕНДЖЕРИ!

РОЛЕТИ ALUTECH - КОМФОРТ І ЗАХИСТ В ОДЕСІ

ВСТИГНІТЬ ЗАМОВИТИ РОЛЬСТАВНІ ЗІ ЗНИЖКОЮ ДО 30% ТІЛЬКИ ДО 31.05.2024! ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ І ВОНИ ПІДБЕРУТЬ ДЛЯ ВАС НАЙКРАЩУ ПРОПОЗИЦІЮ

ЗАМОВИТИ ЗАМІР І ЗАБРАТИ ПОДАРУНОК
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОФІЛЬ
14 РОКІВ ДОСВІДНОЇ РОБОТИ
ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ
СЕРТИФІКОВАНІ МОНТАЖНИКИ
МИ ПРОПОНУЄМО КОМФОРТНЕ УПРАВЛІННЯ І НАДІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ
Захисні ролети Алютех
Ролети TREND
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
Захисні ролети Алютех
Краще рішення, створене з урахуванням потреб ринку в економічних системах з невисокими вимогами до конструкції
ЗАМОВИТИ ЗАМІР
Захисні ролети Алютех
Ролети PRESTIGE
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
Захисні ролети Алютех
Створена для унікальних дизайнерських екстер’єрів, виняткового, комфорту, безпеки і довговічності
ПРОРАХУВАТИ
Захисні ролети Алютех
Ролети SECURITY
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
Захисні ролети Алютех
Краще рішення для магазинів, а також для будинків з високими вимогами до безпеки віконних і дверних пройомів
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Захисні ролети Алютех
Ролетні Решітки
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
Алюмінієві ролетні решітки – висока якість виконання, оригінальний зовнішній вигляд і надійний захист вашого майна
ЗАМОВИТИ РОЗМІР
Захисні ролети Алютех
Ролетні Ворота
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
Ролетні ворота відмінно підходять для підземних і приватних гаражів, торгових центрів, а також виробничих і складських приміщень
ПРОРАХУВАТИ
Захисні ролети Алютех
Промислові Ролети
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
Промислові ролетні ворота – це масивні сталеві конструкції дозволяють закривати великі отвори.
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Захисні ролети АлютехЗахисні ролети АлютехЗахисні ролети АлютехЗахисні ролети АлютехЗахисні ролети АлютехЗахисні ролети АлютехЗахисні ролети АлютехЗахисні ролети АлютехЗахисні ролети АлютехЗахисні ролети АлютехЗахисні ролети Алютех

Алютех – ролети як стильне і раціональне рішення

Даруємо комфорт і затишок, які ідеально впишуться в простір з почуттям особистої безпеки
Захисні ролети Алютех
Захисні ролети Алютех

Отримайте стильне і професійне рішення

Для того, щоб ми врахували всі нюанси і навіть більше — замовте безкоштовну консультацію технолога.
Так-так, вона безкоштовна і абсолютно ні до чого вас не зобов’язує!
Наш фахівець приїде за адресою зі зразками та готовими пропозиціями. Ми обговоримо колірну гамму, матеріали, розміри і терміни.
Будь-яке ваше питання не залишиться без відповіді і жодне побажання не пройде повз нашу увагу.

Як вибрати ролети і виконати
сміливі та практичні бажання?

Ми подбали про те, щоб вас більше не мучили сумніви і питання, пов’язані з вибором Комфорт і безпека, складність і міцність, ціна і вид — кілька взаємопов’язаних факторів, на які слід орієнтуватися під час вибору. Розбиратися в цьому питанні довго, складно і, що важливо, дорого. Ми розуміємо, наскільки важливо для вас відповідально підійти до справи. Тому пропонуємо свою допомогу. Разом ми розберемо всі технічні і дизайнерські нюанси. У вас буде готовий проект з урахуванням всіх параметрів і побажань буквально за пару годин. Не відмовляйте собі в задоволенні позбутися непотрібного головного болю.
Захисні ролети Алютех
Захисні ролети Алютех

Унікальні властивості
ролетних систем

Ролети дозволяють підтримувати в будинку комфортну атмосферу протягом цілого року, надійно захищаючи господарів від негоди і зловмисників

Шість причин, за якими ролетні системи стали найпопулярнішим засобом захисту вікон і дверей

1. Енергозбереження
Підтримуючи комфортну температуру в приміщенні, ролети дозволяють круглий рік значно економити на кондиціонуванні і опаленні.

2. Захист від шуму і пилу
З закритими ролетами рівень сторонніх шумів в приміщенні знижений, потрапляння піску і пилу на вікна мінімально.

3. Захист від злому і сторонніх очей
Ролети надійно захищають двері, вікна і вітрини від злому і сторонніх очей

4. Захист від негоди
Влітку ролети зберігають в будинку прохолоду, взимку – тепло, навесні і восени захищають від вітру і атмосферних опадів.

5. Комфорт і зручність
Одним натисканням кнопки пульта ролети опустяться і піднімуться за вашим бажанням.

6. Естетика
Безліч колірних рішень і варіантів виконання комплектуючих дозволяє зробити ролети для будівлі будь-якого стилю.

Для підтвердження теплоеффектівності конструкцій ГК «Алютех» провела комплекс досліджень ролет в різних випробувальних центрах, в тому числі в міжнародному інституті віконних технологій ift Rosenheim (Німеччина). Результатиіспитаній показали, що при установці ролет тепловтрати через вікна знижуються більш ніж на 30%.

ХОЧУ ЗАОЩАДЖУВАТИ НА ОПАЛЕНІ

ОСНОВНІ КОНСТРУКТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ РОЛЕТИ

Захисні ролети Алютех
Ролетні системи (ролокасети) представляють собою ролетне полотно, зібране з вузьких (від 36 до 77 мм) алюмінієвих ролетних профілів (ламелей). Ролетне полотно змотується в рулон на вал. Як правило, вал знаходиться всередині захисного короба. Конструкція ролетних систем також передбачає наявність напрямних шин, по яких рухається ролетне полотно, системи приводу для управління ролетою і системи замикання.
 1. Ролетне полотно – одним з основних елементів захисної ролети, що визначають її функціональні характеристики, є профіль, з якого виконано полотно ролети. Існують два способи виробництва ролетних профілю: методом роликового плющення і методом екструзії (продавлювання). Для захисту вікон на першому поверсі, а також заміських будинків і дач найбільше підійдуть ролетні системи з товстостінного екструдованого 45-міліметрового профілю. Для захисту великих отворів, вітрин магазинів підходять екструдовані профілі, а також 55-міліметрові профілі роликового плющення. Для захисту вікон в квартирі, де необхідна додаткова шумо- і теплоізоляція, найчастіше використовуються профілі роликового плющення з пінним наповненням.
 2. Екструдовані напрямні шини – забезпечують рух роллетного полотна під час намотування його в короб. Залежно від вимог, що пред’являються до архітектурних особливостей будівлі, а також ступеня його захисту при монтажі можуть використовуватися стандартні, посилені або спеціалізовані напрямні шини (кутові, дистанціюється, здвоєні).
 3. Захисні короба і бічні кришки – підбираються залежно від екстер’єру приміщення (45, 20-градусні, круглі або напівкруглі) і вимог до жорсткості конструкції (роллформінговие або екструдовані).
 4. Елементи управління ролетою – вибір залежить від розміру і ваги ролети, а також зручності управління. Приводи можуть бути ручними або автоматизованими (електроприводи).
 5. Вал і система підвісу – вал ролети і елементи системи підвісу забезпечують намотування полотна в короб, і можуть в той же самий час бути пристроєм запирання (фіксуючий профіль або ригелі блокуючі)

ПЕРЕВАГИ РОЛЕТИ

Якість продукції
Кожен випущений на ГК «Алютех» ролетний профіль – результат грамотно організованого і сучасного виробництва. Так, якість алюмінієвих сплавів майбутніх ролет підтверджено фахівцями випробувального центру «Інституту порошкової металургії» (атестат № BY / 112.02.1.0.0263). Крім цього, товщина алюмінієвої стрічки для сотень тисяч ролет завжди залишається незмінною. Дотримання цієї умови дозволяє утримувати їх міцності на постійно високому рівні. Захист від стирання і стійкість до корозії профілів забезпечує спеціально розроблене лакофарбове покриття. Основними елементами покриття служить лицьова емаль ПУР-ПА і грунт.

Економія енергії
Основне джерело втрат тепла взимку і нагрівання приміщення влітку – віконні прорізи. Саме тому їх захист є одним з найбільш ефективних способів скорочення енергозатрат.Універсальним рішенням є установка ролетних систем, які допомагають економити круглий рік. Тепловізійні знімки показали, що при опущеному ролетних полотні зовнішня поверхня вікна охолоджується на 4,3 ° С, а температура в приміщенні зростає (в ході випробувань на вулиці було близько -12 ° С).

Шумоізоляція
Рівень шуму в міських умовах постійно зростає. У мегаполісі він становить близько 80 дБА. Причиною тому – промислові підприємства, автотранспорт, будівельні роботи. Захистити будинок від зовнішнього шуму і забезпечити спокійний сон допоможуть ролети. Як показали випробування, установка ролет «АЛЮТЕХ» на вікна дозволяє значно знизити рівень шуму в приміщенні. Хороша звукоізоляція ролетних систем підтверджена випробуваннями в СПбГАСУ, а також в науково-технічному центрі по сертифікації будівельних конструкцій та енергоаудиту «БЛОК». Ролетна система в поєднанні з віконною конструкцією дозволяє знизити рівень зовнішнього шуму на 30-35 дБА (в залежності від розміру вікна і типу склопакета). Закрита роллета значно підвищує шумоізоляцію вікна, дозволяючи створити комфортну обстановку для відпочинку і сну.

Захист від злому
100% -ного захисту від злому не існує. Питання лише в тому, скільки часу знадобиться зловмисникам, щоб проникнути в приміщення, і в рівні шуму, який буде при цьому вироблятися. Існуюча система сертифікації визначає вісім класів стійкості до злому Р1-Р8. Клас присвоюється роллетной системі відповідно до рівня її захисних властивостей.
Ролетні системи «АЛЮТЕХ» представлені широким асортиментом профілів, сертифікованих на клас стійкості до злому Р1-Р5. Профілі роликового плющення з пенозаполненіем сертифіковані на клас стійкості до злому Р1 відповідно до ГОСТ Р 52502-2005, ГОСТ Р 52503-2005, СТБ 51.2.03-2000, що відповідає мінімальному класу стійкості з часом злому до 10 хвилин. Ролети з екструдованих профілів «АЛЮТЕХ» сертифіковані на класи стійкості до злому Р3 і Р4 відповідно до ГОСТ Р 52502-2005, ГОСТ Р 52503-2005, СТБ 51.2.03-2000. Вони підходять для установки на більшості об’єктів, в тому числі в аптеках, ресторанах, банках і т.д. Відрізняються підвищеною стійкістю до злому завдяки великій товщині стінок (1-1,5 мм) і наявності поперечного ребра жорсткості. Для їх злому потрібно спеціальні інструменти.

Вітрова стійкість
При виборі типорозміру ролетних профілю вирішальну роль відіграють габарити отвору і вітровий район, в якому розташовується об’єкт установки ролетної сістеми. В різних регіонах сила вітру варіюється від невеликого вітерця до потужного шторму. Відірвані гілки та інші предмети, підхоплені сильним вітром, можуть розбити скло. З цієї причини дуже важливо правильно підібрати ролетні профілі, завдяки яким захисна конструкція не тільки сама встоїть перед стихією, але і надійно захистить вікна і двері. Всі ролети «АЛЮТЕХ» випробувані на стійкість до вітрових навантажень відповідно до ГОСТ Р 52502-2012, 2.01.07 і EN13659 на випробувальному стенді KS PC (виробництво – Німеччина). Нормативні документи ГОСТ 52502-2012, СНиП 2.01.07-85 і EN 13659 визначають кількість вітрових районів / зон і величину випробувального тиску для кожного з них. Кожна зона включає в себе території з однаковими кліматичними умовами (температура повітря, що переважають і максимальні вітру і т.п.).

Алюм-Сервіс підходить до питання забезпечення комфорту комплексно і пропонує весь спектр рішень для вашої зручності та безпеки:
Гаражні ворота
Ролети
Рулонні штори
В'їзні ворота
Безрамне скління
Автоматика

Не знайшли те, що шукали?

Задайте своє питання і ми точно знайдемо для Вас рішення!

  ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ГРУПИ КОМПАНІЙ
  м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, 1В
  odessa@alumservis.com.ua
  м. Чорноморськ, вул. Вишнева, 2м
  chernomorsk@alumservis.com.ua
  ВСЕ БУДЕ
  УКРАЇНА!